fbpx

Karrierépítési lehetőség!

Bizonyára te is olyan munkára vágysz, ahol minden körülmény biztosított ahhoz, hogy elérd a céljaidat, ahol megbecsülnek és elismerik munkádat és elérheted a vágyott sikert. Ha neked is vannak hasonló vágyaid, akkor jó helyen jársz! Nálunk megkapott a vágyott elismerést a megdolgozott eredményeidért! Célunk, hogy ügyfeleink otthonához valóban kiváló minőségű és időtálló nyílászárókkal járuljunk hozzá.

Bővítjük meglévő csapatunkat új munkatársakkal

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • Új partnerek/forgalmazók felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő Forgalmazó partnerek terv szerinti látogatása,
  • Szakmai segítségnyújtás a partnerek számára,
  • Együttműködési szerződések megkötése.
  • Aktivitások folyamatos rögzítése és kommunikáció a vállalati rendszeren
  • Már meglévő ügyfelek újbóli megkeresése, kapcsolatfelvétel, többletértékesítés számukra

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen,
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Prezentációs és tárgyalási technikák ismerete, hatékony alkalmazása az ügyfelekkel
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • Hatékony kommunikáció az ügyfelekkel és a kollégákkal

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil vállalati háttértámogatás
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér + bónusz,
  • Céges autó. Laptop és mobiltelefon
  • Színvonalas munkakörülmények a megye legnagyobb nyílászáró üzletébe
  • Fejlődési lehetőség és hosszú távú jövőkép lehetősége
  • Jó csapattagok és vezetők, akiket a közös cél elérése motivál

Munkavégzés helye:

  • Országos

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a palyazat.krisbadoors@gmail.com email címre.

Értékesítő munkatárs

Értékesítőként, nincs szebb, mint elégedetten szemlélni a jó eredményeket és élvezni az ezzel járó megbecsülést. Bizonyára te is olyan munkára vágysz, ahol minden körülmény biztosított ahhoz, hogy elérd a céljaidat. Szeretnél karriert építeni és sikeres lenni? Ha neked is vannak hasonló vágyaid, akkor jó helyen jársz! Nálunk megkapott a vágyott elismerést a megdolgozott eredményeidért!

Nálunk a helyed, ha szeretnél egy biztos állást változatos munkával, ahol lehetőséged van a személyes fejlődésre, ami amellett, hogy kiválóan jövedelmez még előre lépési lehetőséged is van.

Célunk, hogy ügyfeleink otthonához valóban kiváló minőségű és időtálló nyílászárókkal járuljunk hozzá. Ebben számítunk a te segítségedre új munkatársként. Legjobb, ha már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal. De, ha ez mégsem lenne része eddigi életednek, de úgy érzed itt a helyed, akkor vállaljuk képzésedet.

Főbb feladatok:

  • Üzletünkbe érkező ügyfelek fogadása
  • Ajánlatok készítése
  • Megrendelések megkötése

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes, fix és teljesítmény alapú bérezés
  • Nagyszerű csapattagok és vezetők, akiket a közös cél elérése motivál
  • A siker elérése és jövőd biztonságos tervezése
  • Színvonalas munkakörülmények a megye legnagyobb nyílászáró üzletében

Ha úgy érzed, megfelelsz a feltételeknek és szimpatikus, amit ajánlunk, küldd el fényképes önéletrajzod erre a címre: palyazat.krisbadoors@gmail.com